Сьогодні близько 50 відсотків компаній інвестують у послуги професійної пошукової оптимізації (SEO). Перш ніж ваша компанія почне займатися  SEO, дуже важливо відповісти на ці два запитання: Що таке SEO  та що повинні включати послуги SEO-компанії?

Визначення послуг SEO

Послуги SEO – це послуги, які зазвичай пропонуються агенцією по SEO просуванню, щоб допомогти вашій компанії бути у ТОП видачі пошукової системи. За допомогою SEO зазвичай бізнес прагне збільшити свою видимість у результатах пошуку Google.

Оскільки пошукова система Google, звертає увагу на понад 200 факторів для визначення позиції веб-сайту у результатах пошуку. Саме з цієї причини важливо співпрацювати з SEO-агенцією.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
7 речей, які повинні робити ваші підрядники по SEO

Підхід у кожної агенції свій, але важливо, щоб вони виконували наступні декілька робіт:

1.   SEO аудит

Під час аудиту потрібно зрозуміти як саме в подальшому працювати з сайтом, які пункти відповідають вимогам пошукової системи, а які пункти потребують покращення, як саме можна покращити сайт задля того, щоб він був зручнішим та зрозумілішим для користуватися. Важливо оцінити конкурентів та проаналізувати їх сайти.

Звичайно можна скористатися безкоштовними інструментами для SEO-аудиту, але вони не надають повної картини як аудит від спеціалістів. Якщо SEO починається не з аудиту, то це свідчить про недостатню кваліфікацію підрядників по SEO.

2. Аналіз конкурентів

Незалежно від того, якою діяльністю ви займаєтесь, аналіз конкурентів з вашими послугами SEO. За допомогою інструментів аналізу конкурентів ваша SEO-компанія може знаходити онлайн-та офлайн-конкурентів. Ця інформація має допомогти у зіставленні плану робіт з проектом. Багато клієнтів не знають своїх конкурентів в онлайні, хоча знають які їх конкуренти в оффлайні. Це можуть буть як одні й ті самі компанії, так і різні.

3. Робота з посиланнями

Коли ви інвестуєте в послуги SEO, ваш пакет повинен включати роботу з посиланнями. Це все ще один із основних факторів при просуванні сайту, тому важливо, щоб була якісні сайти, що посилаються на ваш сайт. Наприклад, шеф-кухар ресторану може посилатися на ваш веб-сайт, коли ділиться власними рецептами, а ваш сайт відноситься до продажу посуду для приготування їжі. Більшість студій пропонують роботу з профілем Google My Business, на це також потрібно звертати увагу при виборі підрядників.

5. Оптимізація сторінок сайту

Це ще один важливий компонент у SEO. 

Кілька прикладів деяких результатів надання послуг SEO на сторінці включають:

  • Оновлення тегів заголовків, метаописів та h1
  • Аудит інформаційної архітектури вашого веб-сайту.
  • Створення мапи сайту.
  • Оптимізація зображень вашого сайту відповідно до вимог пошукової системи.
  • Оптимізація веб-сайту за допомогою контенту під релевантні ключові запити.
  • Аналіз зручності використання, швидкості завантаження сторінок сайту та дизайну.

6. Щомісячні звіти

Прозорість необхідна, коли мова йде про послуги SEO. Ви хочете агентство, якому ваша команда може довіряти і на яке можна покластися, тому партнерство з SEO-компанією, яка надає регулярні щомісячні звіти, є надважливими. Наприклад, найзручніше виділяти у звіті органічний трафік вашого веб-сайту, коефіцієнт конверсії та рейтинги у результатах. Окрім звіту о виконаних роботах важливо отримувати звітність фінансову, так як важливо фіксувати які саме кошти йдуть на закупівлю посилань. 

Окрім отримання щомісячного звіту, послуги вашої SEO-компанії повинні також включати оффлайн або онлайн із вашим менеджером проекту. Важливо вести комунікацію між клієнтом-агенцією, щоб розуміти спільні цілі проекту.

7. Постійна оптимізація

SEO є постійною роботою. Ось чому послуги агенції повинні включати постійну оптимізацію та роботу над сайтом. Навіть після того, як ваш сайт відповідає стандартам SEO, вони продовжують знаходити шляхи вдосконалення сайту та проекту, що дозволяє заробляти більше на SEO бізнесу. Важливо переглядати семантичне ядро, оскільки через 3-6 місяців може з’явитися нові запити, і важливо під них оптимізувати сайт.

Для вашого бізнесу критично важливо співпрацювати з агентством, яке може побачити потенціал вашого сайту та різні варіанти його розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.