SEO-ПРОСУВАННЯ

МИ ЗНАЄМО, ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОРГАНІЧНОГО РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ. ЗАМОВТЕ БЕЗКОШТОВНИЙ АУДИТ ВАШОГО САЙТУ. Безкоштовний аудит
Прокрути вниз effect-1

SEO (search engine optimization) - одна з найскладніших послуг для замовників, але давайте розберемось.

SEO (Search Engine Optimization) — це в буквальному сенсі оптимізація сайту під вимоги пошукових систем, а також робота з зовнішніми факторами для досягнення кращої оцінки ресурсу пошуковими системами. 

Ми завжди порівнюємо етапи роботи з будівництвом будинку. Коли Ви починаєте тільки думати про будівництво, Ви робите аналіз ділянки для того, щоб будинок стояв довго та у ньому було комфортно проживати. Аналіз сайту потрібно робити в першу чергу для того, щоб Ваш сайт був комфортним та зрозумілим для Ваших користувачів. 

При будівництві будинку важливо залити якісний фундамент, щоб він стояв багато років та витримав різноманітні зовнішні фактори. З сайтом аналогічно, після аудиту впровадження технічного завдання на сайті вплине на всю його подальшу роботу та результат. А якщо максимально підійти розумно до питання будівництва та ремонту, то Ви зможете правильно розподілити бюджет та розподілити простір з максимальною вигодою для себе. Для успішного просування сайту важливо серйозно підійти до питання збору ключових запитів та написання SEO-контенту для сайту. Тому нашу роботу над SEO ми розпочинаємо з аудиту та зіставлення технічного завдання на доопрацювання ресурсу, щоб Ваш сайт був ідеальним для пошукових систем і Ваших користувачів. Після цього етапу переходимо до зіставлення семантичного ядра для вашої тематики та написання SEO-контенту на сторінки сайту.

Наші особливості при роботі з SEO

Працюємо з усіма пошуковими запитами

Просуваємо не окремі пошукові запити, а повністю усі запити які відносяться до комерційних запитів та до сфери Вашого бізнесу, допомагаємо у розширенні структури сайту.

Закриваємо повний спектр послуг

Є усі необхідні спеціалісти, для того щоб запропонувати повний комплекс з SEO-просування. Копірайтери, веб-програмісти, лінкбілдери та seo-спеціалісти.

Не більш 10 проєктів на одного seo-спеціаліста

Це робиться для того, щоб усім проєктам наших клієнтів приділялося достатньо часу для отримання високих результатів від нашої співпраці.

Повна фінансова звітність

Повна фінансова звітність, відкритий бюджет на зовнішні посилання.

Наші кейси

Якщо Ви бажаєте отримати такі ж, а то і краще результати – заповніть форму ниже наш менеджер з Вами зв’яжеться 

Seo просування

Один з кращих способів розповісти про свій веб-ресурс великій кількості потенційних клієнтів/покупців продукту – зробити його видимим в ТОП видачі пошукових систем. А для цього потрібно професійне SEO просування. Прийнято розділяти внутрішню і зовнішню оптимізацію.

Особливості внутрішньої оптимізації

Щоб у веб-ресурсу з’явилися шанси опинитися в ТОП-10 або навіть ТОП-7, ТОП-3 по тематичним ключових запитах, буде потрібна якісна внутрішня сео оптимізація сайту. Вона в себе включає:

 • правильне складання семантичного ядра;
 • роботи над внутрішньою структурою сайту;
 • усунення різних технічних помилок;
 • оптимізація зображень на веб-ресурсі;
 • підвищення релевантності сторінок;
 • налаштування внутрішньої перелинковки між сторінками.

Варто зауважити, що внутрішня seo-оптимізація відноситься до найбільш трудомісткої роботи. Її важливо проводити на регулярній основі. Саме від такої роботи буде залежати, наскільки успішним буде проєкт. Важливо, щоб сайт був якісним і швидким, зручним для кожного користувача. А розміщений контент обов’язково повинен допомогти відповісти на питання, з яким, власне, і прийшов відвідувач. При цьому важливо сказати і про те, що у пошукових систем свої вимоги до розміщених на сайтах матеріалах. Контент повинен бути корисним, структурованим, унікальним і містити ключові запити. Якщо на сайті потенційний клієнт затримується, переходить на різні сторінки, роботи це розуміють як зацікавленість вмістом на веб-ресурсі, а тому «піднімають» сайт в пошуковій видачі.

Зовнішня оптимізація

Не менш важливе значення має і зовнішня сео оптимізація. В даному випадку йдеться про нарощування посилальної маси. Чим більше інших ресурсів будуть посилатися на сайт, тим вище репутація, а значить, і позиції в ТОП видачі пошукової системи. Тут важливо підібрати найкращі сайтии донари. Ідеальним варіантом стають трастові незаспамлені посиланнями ресурси. У такій роботі йдуть пошуки сайтів-донорів, а також готуються відповідні тексти посилань. На наступному етапі вони вже розміщуються. Правильним рішенням буде нарощування природної посилальної маси. Для цього прийнято використовувати такі методи:

 • регулярна публікація нової інформації;
 • реєстрація в каталогах;
 • обмін посиланнями з якісними ресурсами;
 • активність на різних блогах і форумах;
 • розміщення прес-релізів.

Які можуть бути види оптимізації

Від того який вид оптимізації обраний, може залежати не тільки підняття ресурсу в пошуковій видачі, а й навіть його існування. А тому таку роботу як пошукове просування сайту краще довірити професіоналам. Пошукова оптимізація сайтів може бути різних видів:

 • Біла оптимізація – сео просування, при якому не використовуються заборонені методи, які можуть вплинути на пошукові алгоритми.
 • Сірі методи є офіційно не забороненими. Але їх застосування може бути розцінене як неприродне завищення впізнаваності сайту. Іноді такі веб-сайти пошуковими системами блокуються.
 • Чорна оптимізація включає в себе всі ті методи, які відверто суперечать правилам. При цьому зростають шанси опинитися під фільтром пошукових систем.

Кожен із вище описаних методів SEO є технікою, яка впливає на роботу роботів. Наші фахівці так само як і інші оптимізатори і маркетологи намагаються грати за всіма правилами і дотримуватися рекомендацій пошукових систем по створенню гарного сайту. Послуги seo просування від Udigital Хочете отримати бажаний результат – побачити свій веб-ресурс в ТОП видачі по основним ключовим запитам? Тоді вже зараз починайте діяти. Замовити професійні послуги всі seo оптимізації, можна в наших досвідчених фахівців. Ми знаємо всі тонкощі роботи і гарантовано зможемо допомогти. Одна з переваг нашої агенції маркетингу – використання виключно білих методів. А це означає, що не буде побоювань з приводу бана сайту. Наша seo розкрутка – це набір методів, які допоможуть підняти веб-ресурс в пошуковій видачі, а значить, залучити більшу кількість потенційних клієнтів/відвідувачів.

У числі наших переваг:

 • Індивідуальний підхід. Кожен новий проект для нас – особливий.
 • Робота на результат. Замовляючи у нас такі послуги як seo просування сайтів, можна ні про що не хвилюватися. Ми зробимо все можливе для отримання бажаних результатів.
 • Оперативність виконання оптимізації сайту.

Ми пропонуємо якісні послуги з просування сайту, які допоможуть підняти ресурс в ТОП пошукової видачі і зробити його дійсно впізнаваним на просторах Інтернету. Якщо потрібна професійна оптимізація і просування сайту, звертайтеся до нас. Просування сайту в Україні – робота, яку ми завжди виконуємо якісно і оперативно. З нами ваш веб-ресурс стане дійсно впізнаваним, а значить, і прибутковим. Починайте діяти вже зараз.